Partnerzy

 

Kancelaria oferuje szeroki wachlarz usług prawnych dla przedsiębiorstw i klientów indywidualnych. Zapewnia kompleksową pomoc prawną na wielu płaszczyznach.  Najważniejszym zadaniem jest udzielanie fachowego wsparcia i podejmowanie szybkich działań zmierzających do rozwiązania problemów. Podejście do powierzonych spraw połączone z najwyższą jakością świadczonych usług pozwala wypracować optymalne rozwiązania.


Centrum Odszkodowań DRB spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. to jedna z największych i najaktywniej działających firm na rynku odszkodowań w Polsce, która pomaga osobom poszkodowanym w wypadkach i ich bliskim uzyskać wysokie odszkodowanie. Obecnie firma DRB działa na terenie całej Polski, a także prowadzi sprawy swoich klientów, którzy ucierpieli w wyniku wypadku poza granicami naszego kraju.

STOWARZYSZENIE w procesie szkoleń przygotowuje swoich rzeczoznawców do wykonywania na wysokim poziomie opinii i ekspertyz dotyczących pojazdów samochodowych. Rzeczoznawcy Stowarzyszenia wykonują usługi rzeczoznawcze w ramach umów o dzieło w Spółce, rzadziej bezpośrednio w ramach własnej działalności gospodarczej. Spółka monitoruje jakość usług, a w przypadku każdego sygnału dotyczącego niewłaściwej jakości opinii podejmuje stosowne korekty, wyjaśnienia lub interwencje.

Polski Związek Motorowy (PZM) jest związkiem stowarzyszeń działającym na podstawie Prawa o Stowarzyszeniach (ustawa z dnia 7.04.1989 r.) zrzeszającym członków sympatyków motoryzacji w kilkuset automobilklubach i klubach sportowego.

Od czerwca 2002 roku prowadzona jest certyfikacja rzeczoznawców samochodowych przez jednostkę, posiadającą akredytację nr AC091 Polskiego Centrum Akredytacji.

Copyright © 2021 Sebacars. All Rights Reserved.

Realizacja projektu: Nanotechnic

    Zapraszamy na naszą drugą stronę dotyczącą zarządzania nieruchomościami

    www.scnieruchomosci.pl