O firmie

Firma Sebacars Sebastian Cisowski Usługi Doradczo-Szkoleniowo-Prawne Wycena Pojazdów i Nieruchomości powstała w 2016 r. Założycielem i właścicielem jest Pan Sebastian Cisowski. Jest to osoba, która doświadczenie zawodowe zdobywała przez wiele lat w administracji państwowej i samorządowej. Właściciel firmy jest certyfikowanym rzeczoznawcą samochodowym (numer certyfikatu CCR PZM 556, Lista Ministra Infrastruktury i Budownictwa RS 001527), ekspertem ds. nieruchomości (numer uprawnień 106B/PNP-GK/P-3024), jest również ekspertem w dziedzinie p. poż. (numer uprawnień 5674/2007/SGSP), posiada także licencję zarządcy nieruchomości (28604) i pośrednika w obrocie nieruchomościami (22429). Swoją wiedzę uzupełnia oraz uaktualnia uczestnicząc w licznych szkoleniach i konferencjach naukowo- technicznych.

Firma Sebacars współpracuje z wieloma partnerami z dziedzin, które proponuje w swojej ofercie np. z kancelariami adwokacko-radcowskimi, certyfikowanymi rzeczoznawcami samochodowymi, majątkowymi i ds. zabezpieczeń p. poż.

Zajmujemy się również zarządzaniem nieruchomościami i dla zapewnienia kompleksowej obsługi, zapewniamy im w ramach naszej firmy serwis sprzątający.

Nasza firma specjalizuje się w następujących dziedzinach:

 • wycena pojazdów i innych ruchomości
 • operaty szacunkowe, opinie i ekspertyzy nieruchomości
 • opinie i ekspertyzy z zakresu p.poż.
 • porady prawne wraz z reprezentacją w sądach
 • doradztwo w zakresie bezpieczeństwa ruchu drogowego
 • audyty firm transportowych
 • zarząd nieruchomościami
 • serwis sprzątający.

W związku z tak szeroką gamą usług, jaką Państwu chcemy zaoferować, gwarantujemy Państwu satysfakcję i zadowolenie ze współpracy z naszą firmą.

Informujemy Państwa, iż terminy realizacji zleceń i usług oraz ceny dopasowujemy indywidualnie do potrzeb każdego klienta. Działamy na terenie województwa mazowieckiego, lecz gdy zachodzi taka potrzeba każdą usługę świadczyć możemy również na terenie całego kraju.

W związku z tym zapraszamy Państwa do kompleksowego zapoznania się z naszą ofertą i współpracy z naszą firmą.

Copyright © 2021 Sebacars. All Rights Reserved.

Realizacja projektu: Nanotechnic

  Zapraszamy na naszą drugą stronę dotyczącą zarządzania nieruchomościami

  www.scnieruchomosci.pl